Akademickie Centrum Medyczne

opinie i podziękowania

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją pomoc.”
Bardzo dziękuję za wszelką pomoc podczas rehabilitacji dla całego zespołu.

MJ
 

Przychodząc na pierwszy zabieg, byłam lekko wystraszona widząc tak młody zespół. Moje obawy przestały istnieć już po drugim dniu, gdy zostałam zaskoczona Waszym indywidualnym podejściem do każdego pacjenta oraz wiedzą medyczną.
Czas, chęć i cierpliwość do pracy z chorym to teraz rzadkość, a Wy ją posiadacie. Jesteście wzorem dla innych placówek rehabilitacyjnych! Piszę szczerze, bo mam porównanie, a przez miesiąc zabiegów mogłam się o tym przekonać.
Tak trzymać!
Niech TO CENTRUM DZIAŁA I POMAGA CHORYM BARDZO, BARDZO DŁUGO !!!

Zadowolona Pacjentka
LW, 12.09.2014 r.


Dziękujemy za wspaniały "turnus rehabilitacyjny". Turnus nasz, tzn. mój i męża, przebiegał bardzo mile. Cała procedura od rejestracji po wszystkie zabiegi wraz z bardzo miłą obsługą – super. Warunki bardzo dobre, fizjoterapeuci do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Obsługa zawsze pogodna i uśmiechnięta. Zabiegi w dobrych warunkach. Szkoda, że jest tak duże obłożenie pacjentów w ramach NFZ i następna sesja możliwa jest w dużej odległości czasowej. Zapewne będę monitorować możliwość ponownego "turnusu rehabilitacyjnego".
 

Pozdrawiam, dziękuję wraz z mężem
A i R T, 13.03.2015 r.


Pragnę złożyć serdeczne podziękowania całemu personelowi oddziału rehabilitacji, a w szczególności panu doktorowi Tomaszowi Zającowi, pani psycholog Annie Hibner, pani Monice Bielik za opracowanie diety oraz rehabilitantom – pani Annie Grochowskiej i panu Adamowi Piesikowi.
Jestem wdzięczna za okazywaną troskliwość, fachową pomoc i miły stosunek do pacjenta. Pani Annie Grochowskiej i panu Adamowi Piesikowi dziękuję za świetnie dobrane ćwiczenia oraz życzliwość i wyrozumiałość. Zawsze mogłam liczyć na ich fachową radę w rozwiązywaniu moich problemów zdrowotnych. Wysoki profesjonalizm i serdeczność, którymi wykazywali się członkowie zespołu, zasługują  na uznanie i mogą być przykładem dla innych.

Z wyrazami szacunku
HH, 23.04.2015 r.


Od kilku lat korzystam w ramach NFZ z zabiegów rehabilitacyjnych. Gdy porównuję jakość wykonywanych zabiegów w różnych ośrodkach, z których korzystałam dotychczas, to uważam, że tutaj wykonywane są najlepiej – profesjonalnie. Przestrzegany jest uzgodniony czas wykonywania zabiegu, nie ma nerwowej atmosfery, wyczuwa sie autentyczne zaangażowanie wszystkich pracowników placówki. Pacjent nie czuje się intruzem. Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją, że pilotujący dany zabieg rehabilitant (dot. to też masażystki) interesuje się w trakcie jego trwania moim samopoczuciem, reakcją mojego organizmu na zabieg – czuje się wręcz troskę o pacjenta.  Potrafi tez doradzić, odpowiedzieć na moje pytania, wątpliwości, wczuwa się wręcz w moją sytuację ("głównie prowadził mnie" p. Paweł). Chciałabym móc korzystać w dalszym ciągu z zabiegów rehabilitacyjnych w w/w ośrodku. Oby tylko wyznaczone terminy nie były tak odległe!!!

BP


Wspaniałej Pani Ani (fizjoterapeutce) wielkie podziękowania za bogatą wiedzę medyczną, złote ręce i życzliwość wobec pacjenta. Składam serdeczne podziękowanie (także za zaangażowanie podczas zabiegów). Pani Agacie (praktykantce) za profesjonalizm i sympatyczną atmosferę na zabiegach oraz pani Agnieszce (fizjoterapeutce), za ciepłą i serdeczną atmosferę podczas zabiegów oraz życzliwość dziękuję.

wdzięczna Pacjentka
IR, 20.07.2016 r
.


Dziękuję bardzo serdecznie Paniom Rehabilitantkom za miłą obsługę, za sympatyczne podejście do pacjenta oraz wszystkim stażystkom. Są bardzo profesjonalne, zawsze uśmiechnięte, widać, że ta praca sprawia im satysfakcję z tego co robię. Zapowiadają się na dobre rehabilitantki.

wdzięczna Pacjentka
TN, 28.10.2016 r.


ACM jest placówką przyjazną dla pacjenta i może być wzorem dla innych tego typu. Personel medyczny wyróżnia serdeczność, życzliwość, punktualność i wysoka kultura osobista.         
W nadchodzącym Nowym Roku 2017 wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym

życzy Podopieczna
IG, 22.12.2016 r.


Pani mgr Ani za talent terapeutyczny, pracowitość i podmiotowe traktowanie pacjentów, a całemu personelowi Ośrodka Rehabilitacji ACM - serdeczne podziękowanie za stworzony klimat.

wdzięczny Pacjent
 WF, 6.02.2017 r.

Bardzo serdecznie dziękuję za rehabilitację robioną z sercem, sympatyczne podejście do pacjentów, aby tak dalej. To jest wysoka kultura pracy, to doceniam i życzę wszystkim Paniom rehabilitantkom zdrowia i pomyślności w dalszej pracy.

                                                                                                       wdzięczny Pacjent
                                                                                                              TN, 24.03.2017 r.
 


Dziękuję bardzo za miłą i wyrozumiałą obsługę w trakcie pobieranych rehabilitacji !!!

                                                                                                              Z poważaniem
                                                                                                              ZF, 24.03.2017 r.


Bardzo dziękuję za wspaniałą rehabilitację, czuje się lepiej na pewno tu wrócę.

                                                                                                              Pozdrawiam
                                                                                                                TP, 09.06.2017 r.


Bardzo dziękuję za bardzo dobrą opiekę rehabilitacyjną. Podziękowania dla p. Michała i p. Agnieszki.

                                                                                                        wdzięczny Pacjent
                                                                                                              RB, 24,08,2017 r.


Bardzo dobre zabiegi i wspaniała atmosfera.

wdzięczna Pacjentka
TP, 08.09.2017 r.


Bardzo dziękuję za możliwość wykonywania tu praktyk. Atmosfera jest świetna i wiele się tu nauczyłam. Pokazaliście mi pracę fizjoterapeuty, jakim sama chciałabym być. Mama nadzieję, że jeszcze będę mogła odbywać tu praktyki.

                                                                                                                        Dziękuję
                                                                                                praktykantka, 12.09.2017 r.


Najlepszy w Bydgoszczy ośrodek rehabilitacji, bardzo starannie wykonane zabiegi dzięki temu czuję się znacznie lepiej.

                                                                                                     wdzięczna Pacjentka
                                                                                                              MN, 06.10.2017 r.
 

Profesjonalizm, pracowitość i empatia. Pani mgr A. Grochowskiej w połączeniu z ofertą organizatorów fizjoterapii ACM- w pełni zasługuje na głębokie uznane i wyrazy podziękowania za efekty.

wdzięczny Pacjent
30.10.2017 r.


Bardzo dziękuję za troskliwą opiekę podczas zabiegów oraz serdeczną i przyjazną atmosferę.

wdzięczna Pacjentka
IG, 03.11.2017 r.


Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę podczas zabiegów, miłą atmosferę, dobrze się tu czujemy i na pewno wrócimy.

wdzięczni Pacjenci
W i C.W, 14.11.2017 r.


Od kilku lat korzystam z rehabilitacji w Waszym Centrum Medycznym. Jestem pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu, dobrej i miłej atmosfery. Mam bardzo sfatygowany odcinek szyjny, wielu fizjoterapeutów nie mogło mi pomóc, ale na Pana Michała Marchlika mogę liczyć, cieszę się, że trafiłam do Niego, ponieważ znacznie poprawiła się moja kondycja. Całemu zespołowi dziękuję za pomoc, uśmiech, empatię.

Pacjentka
A, 15.01.2019 r.

 

Skontaktuj się
z nami

ul. A. Naruszewicza 11
85-229 Bydgoszcz
telefon tel. 52 567 07 82
acm@byd.pl
zegr od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00-18:00
logo